Absolwenci WSE

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA ROK UKOŃCZENIA STUDIÓW
AWTUCH Konstanty 1968
BABIAŃSKI Kazimierz 1957
BAR Roman 1964
BIELAN Edward 1964
BIERNACKA Halina 1969
BOHDAN Cecylia 1962
BOKINA Jarosław 1955
BURNEWICZ Jan 1970
BURZYŃSKA Danuta 1966
CHORZELSKI Eugeniusz 1957
CZYCZYRO Halina 1970
DĘBICKI Stanisław 1960
DROŻDŻ Marian 1968
DRZEMCZEWSKI Jezry 1966
DRUCIS Zenon 1970
DYLEWSKI Roman 1966
FIGWER Bożenna 1969
GABRIEL Ryszard 1968
GAWORECKI Władysław 1958
GŁUCHOWSKI Jan 1962
GRENDOWICZ Henryk 1957
GOLDMANN Andrzej 1958
GRABOWSKA (Gulewicz) Halina 1962
GRODECKI Andrzej Tadeusz 1968
GROTH Romuald 1954
GRZĄDZIELSKA Zdzisława 1969
GUDZIŃSKI Witold 1957
GUTKOWSKA Halina 1970
HANUSZKO Maria 1969
HANUSZKO Tadeusz 1961
HAZUKA Irena Nie ustalono
JAGIEŁŁO Ryszard 1956
JANISZEWSKI Janusz 1965
JAŚKO Urszula 1967
JODŁOWSKI Adam, Janusz 1972
KALICKI Ryszard 1968
KALINOWSKI Mieczysław 1964
KALLMANN Jerzy, Kazimierz 1965
KAMIŃSKI Zenon 1956
KASPRZEWSKI Witold 1967
KISIEL- ŁOWCZYC Anna 1963
KNOPIK Jerzy 1961
KOŁTOŃSKI Julian 1968
KOS Eugeniusz 1961
KOŚCIUKIEWICZ Bolesław 1968
KOWALEWSKI Andrzej 1965
KOZIARSKA (Cygalska) Stefania 1954
KOZŁOWSKA Helena 1965
KOZŁOWSKA – KŁOS Helena 1968
KRAJKA Helena 1965
KRZEPICKI KASZUBA Ryszard 1967
KUBIAK Bernard 1963
KUCHAREK Marek 1969
KUJAWA (Chojnowska) Grażyna 1969
KULIGOWSKI Jan 1960
KUŚNIERZ Franciszek 1954
LASKOWSKI Stanisław 1956
LESZKOWICZ Kazimierz 1969
LEWANDOWICZ Ada 1955
LIBURA Adam 1968
ŁAWNICZAK Jan 1959
MAGUDER (Dylon) Maria 1969
MAGUDER Izydor 1969
MAŃSKA Mirosława 1960
MATYKA Teresa 1961
MIĄSIK Eugeniusz 1955
MIELNICKI Leon 1952
MISZTAL Henryk 1958
NEIDER Janusz 1969
NOCOŃ Stefan 1962
NOWACKI Ireneusz 1958
NOWAKIEWICZ Zbigniew 1970
NOWAKOWSKI Bartłomiej 1969
NOWAKOWSKI Leonard 1954
NOWOTARSKA Anna 1952
OBROWSKI Zbigniew 1969
ORACZ Leopold 1954
ORACZ (Adwent) Wanda 1954
ORŁOWSKA (Cielemęcka) Zofia 1965
ORŁOWSKI Tadeusz 1963
PAŁGAN Ryszard 1967
PARULIS Stanisław 1961
PAWLAK Anna 1969
PIETRZAK (Kodłyczewska)Teresa 1963
PILECKI Józef 1956
PIONKE Klotylda, Irena 1965
PLENIKOWSKA (Jurkiewicz) Danuta 1965
PLESKACZ Cezary 1968
PLISZKA Józef 1968
PODHORSKI-PIOTROWSKI Jacek 1970
POPIEL Jerzy 1969
PRZYSTAŁ (Puścion) Barbara 1953
PRZYSTAL Stanisław 1953
PYZIK Jadwiga 1960
RANIEWICZ Janusz 1960
ROKICKI Stanisław 1961
ROSIAK (Koniuch) Eugenia 1960
ROSIAK Zygmunt 1956
RUTKA Ryszard 1969
RYDZKOWSKI Włodzimierz 1969
RYDEL Maciej 1966
RZEPECKA Helena 1963
RZEPIŃSKI Gerard 1969
SALCZYŃSKA Genowefa 1952
SAWICZ Kazimierz 1953
SAWICZEWSKA Zofia 1961
SAWIDIS Wanda 1958
SEREK Eugeniusz 1960
SIENKIEWICZ Bohdan 1955
SIENKIEWICZ Iwona 1966
SIMPSON Dorota 1970
SKRZYDŁOWSKA ( Świętochowska) Małgorzata 1969
SMOCZYK Jerzy 1960
SOKOŁOWSKA (Kowalska) Krystyna 1957
SOŁOWIEJ Jan 1965
SOSNOWSKA Grażyna 1966
STASIK Stanisław 1952
SZAREK (Skoniecka) Teresa 1960
SZCZEPANIAK Tadeusz 1954
SZCZĘSNY Wojciech 1968
SZPAJER Anna 1970
SZOSTAK-SZMELTER Leontyna 1948 (WSHM), 1961 (WSE)
SZROT Julita 1972
SZTUROMSKI Tomasz 1963
SZYMCZYK Krzysztof, Grzegorz 1969
SZYSZKA Franciszek 1958
TYBURCZY Bronisław 1954
WIEŚNIAK Zbigniew 1970
WIŚNIEWSKA Aleksandra 1967
WOJCIECHOWSKI Grzegorz 1953
WOŁOCHOWSKI Michał 1954
WOSZCZEROWICZ Lech 1967
WSZOŁEK – IRSA Teresa 1969
WULCZYŃSKA Krystyna 1970
ZAWIŚLAK (Uziębłło)  Krystyna 1960
ZAWIŚLAK Ludwik 1960
ZEYDA Jan 1961
ZIÓŁKOWSKA Barbara 1968
ŻUK Romualda 1970
ŻUKOWSKA Halina Barbara 1952
ŻUR Edwin 1954
ŻUREK (Andruszkiewicz) Krystyna 1967