Absolwenci UG

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA ROK UKOŃCZENIA STUDIÓW
ADAMUS Jacek 1972
ANDRZEJCZYK Ryszard 1976
ANTKIEWICZ Sławomir 1998
ARAMINOWICZ Mira 1980
BALIK Roman 1974
BANASZAK Krzysztof 1980
BARTOSZ Krzysztof 1983
BIELAWSKI Jan 1985
BIELECKI Jan Krzysztof 1973
BOGDAŃSKI Witold Aleksander 1981
CHMIELECKA (Gonera) Anna 1979
CHMIELECKI Andrzej 1987
CHOJNACKA Monika 2016
CZECHOWSKA ( Zimna) Elżbieta 1975
CIOŁKOWSKA Halszka nie podano
CZAJKOWSKA (Chmielewswka) Grażyna nie podano
DADUŃ Mirosława 2005
DAFERERAS Maria Jolanta 1979
DAFERERAS Teodor 1979
DĄBEK Jan 1977
DĄBROWSKA-PAŁGAN Maria 1975
DEREWOŃKO Leszek 1979
DMOCHOWSKI Wojciech 1971
DOBROWOLSKA Barbara 1976
DREGER-OLSZEWSKA Barbara 1978
DROZDOWSKI Piotr 1977
ENGEL Robert P. 1996
FIDRYCH Krzysztof 1976
FILAR Dariusz 1973
GILEWICZ Krzysztof Jan 1972
GIENC Stanisław 1974
GONISZEWSKI Maciej 2016
GOTOWCZYC (Jędrzejczyk) Alicja Matematyka UG
GÓRSKI Maciej 1970
GRABARA (Kaszkowiak) Barbara 1972
GRABASZEK Łukasz 2004
GRZANKOWICZ Piotr 1994
GRUBMAN Wojciech 1976
GRYCNER Ryszard 1973
GUDALEWICZ Marek 1990
HELIŃSKI Marek 1993
HERMANOWICZ Joanna 1977
HERMANOWICZ Jerzy 1981
IWOŁA Jadwiga 1972
JACHNA (Koma) Wanda 1975
JAGIELSKA (Michniewicz) Ewa 1982
JAGIELSKI Krzysztof,Piotr 1982
JAKUBOWSKA Józefa 1975
JANKOWSKA Lucyna 1979
JANUSZEWSKI Edward nie podano
JAROSIŃSKI Janusz 1977
JAROSZUK Igor 1988
JELIŃSKA Joanna 2003
JELIŃSKI Bohdan 1971
JĘCZEŃ Krzysztof 1972
JERZMANOWSKA (Wawrzyńczyk) Katarzyna 1979
JÓZEFIAK Bogusław 1970
JUSZCZAK Elżbieta nie podano
KARCZMAREK Maria 1974
KĘDZIERSKA-SZCZEPANIAK Angelika 2003
KLESZCZEWSKA (Cichosz) Elżbieta 1975
KOKOT (Lipiec) Marzena 1987
KONIARSKA-LEVANO Teresa 1976
KOŁWZAN Anna 1974
KORKOZOWICZ (Latoszek) Barbara 1975
KORKOZOWICZ Michał 1973
KOWALEWSKA Hanna 1975
KOWALEWSKA Maria 1971
KOWALSKI Paweł 2016
KRASZEK Alicja 1975
KREFFT Eugenia 1982
KRUSZKA Zbigniew 1982
KRYŃSKA (Baranowska) Teresa 1975
KWOKA-DELEBIS Krystyna 1980
LESZKOWICZ Jerzy 1970
LESZCZYŃSKA Krystyna 1985
LESZCZYŃSKA Małgorzata 1974
LIS Jerzy 1975
ŁAPIŃSKA Joanna 1973
ŁUCZAJ Zbigniew 1978
MACHNACKI Dominik 2004
MACIEJEWSKA Elżbieta 1979
MACIEJEWSKI Tomasz 1974
MAŁECKA Krystyna 1977
MARCHACZ ( Szybińska) Renata, Ewelina 1977
MAŚLANKOWSKI Jacek 2003
MICHALSKA Grażyna 1979
MIEROSŁAWSKA Joanna 1978/1980
MIĘTRKIEWICZ (Burdach) Zofia 1973
MIKOŁAJCZAK Cecylia 1979
MOCHAL (Gumowska) Danuta 1980
MROCZYŃSKA (Kunkel) Felicja 1975
NEIDER-MARCINIAK Danuta 1971
NITKA Wacław 1975
ODYA Piotr 2004
OPALSKI Wojciech, Paweł 2004
OZIEWICZ Ewa 1972
PAPROCKI Krzysztof 1989
PARFIEŃCZYK-DOBROWOLSKA Wanda 1975
PIOTROWSKA-KRÓL Kamilla 1990
PISARCZYK (Pytlakowska) Barbara 1990
PISARCZYK Tadeusz 1979
PISCH-SOCZEWSKA Alicja 1971
POKOROWSKA (Morawska) Henryka 1971
PONIKOWSKI Andrzej 1971
POLAK (Wigost) Małgorzata 1979
PROKOP Jerzy 1979
PRUSZKO (Żyłka) Hanna 1974
PTASZYŃSKA Ewa 1973
PYTLAK-MICKIEWICZ Henryka 1974
PRZYBYLSKA Elżbieta 1981
RAKOWSKA (Nasiłowska) Joanna 1981
RAKOWSKI Wojciech 1977
ROMANOWSKI Łukasz 2000
ROSA Michał 1973
RUCIŃSKA  Danuta 1976
RYBOWSKA Ewa 1971
RYBOWSKI Wojciech 1971
SAWICKI Zdzisław 1977
SIECZKOWSKI Michał – syn 1990
SITKOWSKA Zofia 1977
SKRIABIN Jerzy 1971
SKURCZYŃSKI Marcin, Maciej 1998
SMEJLIS Andrzej 1977
SMOLNICKI Andrzej 1972
SOBESTIAŃCZYK Elżbieta 1975
STASIAK Wojciech 1990
STRZEBRAKOWSKA Irena 1973
SZAFRANIEC Krystyna 1976
SZCZUKOWSKI Jarosław 2001
SZYMICZEK Sabina 1971
SZOMBURG Lucyna 1973
SZUREK Jan 1976
SZYMCZAK Grażyna 1978
TCHÓRZEWSKA Jolanta 1978
THRUN Barbara 1973
TRACZ (Tomalczyk ) Agnieszka 1973
TRZEBIATOWSKA-ŻMUDA Urszula 1973
URBAŃSKA Joanna 1997
URBAŚ Krzysztof 1982
WACH Dagmara 1999
WARSZAWSKA Izabella 1973
WĘDROWSKI Marek 1978
WĘGRZYN Magdalena 1972
WIELGOMAS Katarzyna 2016
WINCEK Mirosława 1976
WIŚNIEWSKA Elżbieta 1976
WOŹNICZKA Joanna 2000
WUCZYŃSKI Zbigniew 1979
WYSZEWSKI Andrzej 1974
VOIGT Andrzej 1992
ZABIEGA-MILLER Rose-Marie 1985
ZAGRODZKA Lucyna 1980
ZAMORSKA ( Przepiórka) Halina 1987 (P i A)
ZEIDLER Ryszard 1977
ZYSK Halina 1972 (I*), 1976 (II*)
ŻUK (Tomczyk) Krystyna 1978
ŻOŁĄDKIEWICZ Krystyna 1972
ŻOŁĄDKIEWICZ Tomasz 1972