Spotkanie z Pomorzaninem i Kaszubą – ANDRZEJEM VOIGT

w LICEUM IX w Gdyni-Orłowie, ul. Orłowska 57

RADA DZIELNICY GDYNIA-ORŁOWO

we współpracy ze

STOWARZYSZENIEM ABSOLWENTÓW WSHM, WSE I WYDZIAŁÓW EKONOMICZNYCH UNIWERSYTETU GDAŃSKIEGO

zaprasza na spotkanie z Andrzejem VOIGT na temat:

POZYCJA POLSKI NA WSPÓŁCZESNEJ ARENIE POLITYCZNO-GOSPODARCZEJ EUROPY I ŚWIATA

oraz próba oceny stanu polskiej gospodarki i polskiej polityki z perspektywy globalnej.

Andrzej Voigt, Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego, rok 1990, Wydział Transportu, Handel Zagraniczny.  Niezależny kandydat na Prezydenta! Ojciec trójki dzieci. Ekspert ekonomiczny i polityczny. Kawaler Krzyża Wolności i Solidarności Prezydenta RP. Członek “Hall of Fame” (Galeria Sław) za udział w pracy na rzecz pokoju na świecie. Współtwórca transformacji ustrojowej w Polsce w latach 1990-1995. Koordynator Zespołu Doradców ds. Gospodarki Instytutu Lecha Wałęsy 1996-2001. Wieloletni Członek Rady Krajowej Izby Gospodarczej i ekspert Centrum im. Adama Smith’a. Przewodniczący Rady Agencji Rozwoju Regionalnego w Gdańsku oraz członek władz kilkudziesięciu firm, w tym: Orbis S.A., Rafineria Gdańska S.A., Międzynarodowy Port Lotniczy Gdańsk, Państwowa Agencja Inwestycji Zagranicznych S.A., II Narodowy Fundusz Inwestycyjny. Członek władz Stowarzyszenia największych gwiazd piłki nożnej “Orły Górskiego”. Prezes klubu tenisowego CWKS Legia Warszawa 1998-2002. Prezydent największej organizacji studentów nauk ekonomicznych i handlowych na świecie AIESEC Poland. Członek władz pierwszego wolnego Samorządu Studenckiego na Uniwersytecie Gdańskim (1990 r.) – niezależny kandydat wspierany przez NZS. Doświadczony koordynator projektów międzynarodowych, ostatnio także ekspert ewaluator Komisji Europejskiej ds. rozwoju sektora SME (MŚP) – ocena wniosków o dotacje do 10 mln. EURO.

Aktualnie Pan Andrzej Voigt zarejestrował swój Komitet Wyborczy jako niezależny kandydat na Prezydenta Polski.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych !