Spotkajmy się po wakacjach!

przez | 13 października 2018

Koleżanki i Koledzy Absolwenci!

Rozpoczął się kolejny rok akademicki. Życzę wszystkim absolwentom, studentom i pracownikom Uniwersytetu Gdańskiego samych radosnych chwil w poszukiwaniu prawdziwej, wartościowej wiedzy, która pozwala funkcjonować ponad podziałami, dla dobra wspólnego i własnej satysfakcji.

Zgodnie z wieloletnią tradycją zaczynamy nasze cykliczne spotkania w Klubie Absolwenta na Wydziale Ekonomicznym UG w Sopocie.

Serdecznie zapraszam wszystkich członków i sympatyków na spotkanie w dniu 25 października 2018 roku o godzinie 17.00 w Sali nr 8.

Będziemy gościć Pana dr Jana Daniluka Dyrektora Muzeum Uniwersytetu Gdańskiego, który przybliży nam potrzebę funkcjonowania tej instytucji oraz możliwości naszego współuczestnictwa w jej rozwoju.

W części organizacyjnej przekażemy relację z bieżących wydarzeń oraz omówimy przygotowania do organizacji konferencji naukowej „50 lat Uniwersytetu Gdańskiego dla rozwoju Pomorza i Polski”, która ma być realizowana z naszym udziałem.

Ponadto przedstawiciele kwartalnika naukowego „Zatoka Nauki; Czasopismo młodych badaczy” omówią zasady i harmonogram digitalizacji wspomnień absolwentów WSHM i WSE.

Mam nadzieję na liczny udział wszystkich zainteresowanych Absolwentów

Romuald Meyer