XVI Sopocki Festyn Organizacji Pozarządowych – dziękujemy!

przez | 10 września 2018

W sobotę, 8 września 2018 r. w Sopocie, miała miejsce kolejna, XVI już edycja Sopockiego Festynu Organizacji Pozarządowych.

Jak co roku – frekwencja dopisała. Obecność na Festynie zadeklarowało blisko 70 uczestników: organizacji pozarządowych i instytucji publicznych. Święto rozpoczęło się tradycyjną paradą, którą uczestnicy dotarli na Skwer Kuracyjny Sopockiego Molo, aby zaprezentować przygotowane wcześniej stoiska i przybliżyć zgromadzonym gościom swoją działalność.

Swoje stoisko zaprezentowało także nasze Stowarzyszenie. Przedstawiciele Zarządu chętnie udzielali informacji na temat naszej działalności, zapraszając uczestników Festynu do bliższego do zaangażowania w regularne, nieprzeciętne spotkania Klubu Absolwenta. Ku naszej radości, udało się spotkać i zainteresować sopockich absolwentów, głównie WSE, którzy nie słyszeli dotychczas o aktywności Stowarzyszenia.

Dziękujemy wszystkim członkom oraz sympatykom Stowarzyszenia za zaangażowanie, dziękujemy organizatorom i wolontariuszom, a wszystkich odwiedzających zapraszamy do włączenia się w działalność Stowarzyszenia Absolwentów WSHM, WSE i WE UG!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.