Zaproszenie na spotkanie – prof. Dariusz Filar

przez | 17 października 2017

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z:

Prof. UG Dariusz Filar

Pisarz, ekonomista, wykładowca Uniwersytetu Gdańskiego, członek Rady Polityki Pieniężnej w latach 2004-2010

20 października, godzina 17.00,

Wydział Ekonomiczny UG, sala A1

Głównym tematem spotkania będzie działalność pisarska prof. Dariusza Filara. Będzie to okazja do porozmawiania o diagnozach i ich weryfikacji przez czas, postawionych w książce Między zieloną wyspą a dryfującą krą, o twórczości beletrystycznej profesora – np. ostatniej książce Drugie Wejrzenie i o wznowionych ostatnio opowiadaniach science fiction. Może autor uchyli rąbka tajemnicy odnośnie nowych planowanych publikacji.

Wstęp wolny

Miła atmosfera w gronie obecnych i byłych studentów kierunków ekonomicznych Uniwersytetu Gdańskiego i szkół wyższych, z których UG się wywodzi gwarantowana. Do zobaczenia!