Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze 2016

przez | 26 listopada 2016

Zgodnie z wymogami Statutu Stowarzyszenia Absolwentów WSHM, WSE i Wydz. Ek. UG w Sopocie (art.10. pkt.2.), uprzejmie zawiadamiamy o zwołaniu Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo-Wyborczego Członków Stowarzyszenia Absolwentów WSHM, WSE i Wydz. Ek. UG w Sopocie, które odbędzie się w dniu 09 grudnia 2016r. (piątek) o godz. 16.30 w I terminie, a o godz. 16.45  w II terminie w Sali Konferencyjnej Nr 8 – Wydział Ekonomiczny UG w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 119/121.

Porządek obrad:

1. Otwarcie Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo-Wyborczego – Prezes Zarządu.
  2. Wręczenie medali: 70- lecia Stowarzyszenia i Zasłużony dla Uniwersytetu Gdańskiego.
  3. Wystąpienia zaproszonych Gości.
  4. Wybór Przewodniczącego Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo-Wyborczego Członków

Przewodniczący przejmuje prowadzenie obrad Zgromadzenia.

1. Wybór protokolanta.
  2. Wybór Komisji Skrutacyjno-Mandatowej.
  3. Wybór Komisji Wniosków i Uchwał.
  4. Przyjęcie porządku obrad.
  5. Sprawozdanie Zarządu Stowarzyszenia –  od 13 grudnia 2013 do 09 grudnia 2016r.
  6. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej –  od 13 grudnia 2013 do 09 grudnia 2016 roku
  7. Sprawozdanie Sądu Koleżeńskiego –  od 13 grudnia 2013 do 09 grudnia 2016 roku
  8. Podjęcie uchwał w sprawie udzielenia Absolutorium za działalność w w/w okresie
    1. Zarządowi
    2. Komisji Rewizyjnej
    3. Sądowi Koleżeńskiemu
  9. Zgłaszanie kandydatów:
    1. do Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów
    2. na Prezesa Zarządu Stowarzyszenia
    3. do Komisji Rewizyjnej
    4. do Sądu Koleżeńskiego.
  10. Wybory
  11. Dyskusja programowa dotycząca tez zawartych w materiałach sprawozdawczych.
  12. Ogłoszenie wyników wyborów – Przewodniczący Komisji Skrutacyjno-Mandatowej.
  13. Wystąpienie nowo wybranego Prezesa Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów.
  14. Przedstawienie wniosków i uchwał przez Przewodniczącego Komisji Wniosków i Uchwał.
  15. Podjęcie uchwał zaproponowanych przez Komisję Wniosków i Uchwał.
  16. Zamknięcie Walnego Zgromadzenia.
  17. Złożenie  życzeń świąteczno-noworocznych oraz poczęstunek.

Prosimy wszystkich członków Stowarzyszenia o punktualne przybycie.
Zarząd Stowarzyszenia