XIV Sopocki Festyn Organizacji Pozarządowych

przez | 17 września 2016

Uprzejmie informujemy, że w dniu 10 września 2016 roku w godzinach 11:30 – 15:00 w Sopocie odbędzie się już po raz XIV Sopocki Festyn Organizacji Pozarządowych, w którym będzie aktywnie uczestniczyło nasze Stowarzyszenie Absolwentów WSHM, WSE i WE UG.

Niezależnie od naszego Stowarzyszenia w Sopockim Festynie będzie uczestniczyć około 60 Organizacji Pozarządowych. Z pewnością utworzy się niepowtarzalny klimat 14-tej edycji Festynu. Przekonani jesteśmy, że aktywność nasza sprawi, iż każdy odwiedzający Skwer Kuracyjny, a przede wszystkim z wielkim zainteresowaniem i zadowoleniem odwiedzi Stanowisko Stowarzyszenia WSHM, WSE i WE Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie.

Przekonani jesteśmy, że nasze uczestnictwo w Festynie przyniesie wymierne korzyści dla nas, a w szczególności upowszechniania naszej działalności, nawiązywania kontaktów, wymiany doświadczeń, informacji i integracji !!!

Serdecznie zapraszamy członków i sympatyków naszego Stowarzyszenia Absolwentów WSHM, WSE i WE Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie, jak również Odwiedzających nasze stanowisko na Skwerze Kuracyjnym.

XIV SFOP – ramowy program sceniczny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.